EFT video - Jsi na ostatní moc?

Zvažovala jsem, jestli tohle video mám zveřejnit… Je to opravdu síla. Hluboké čištění, ale zároveň laskavost a podpora. 

Trápí Tě manipulátoři ve tvém životě, nebo máš pocit, že se musíš brzdit a nemůžeš být plně sama sebou, protože Tě zkritizují? 

Pak Tě zvu, pokračuj ve čtení. Naciť si, jestli je tohle video pro Tebe.

Video má 16 minut a dodá povzbuzení i pochopení. Nejspíš se k němu budeš několikrát vracet a čerpat z něj výhody a laskavost zas a znovu.

Tohle video jsem natočila inspirovaná jednou úžasnou ženou. Neměla to v životě lehké. Prošla si vztahem s manipulátorem, a i když s ním vztah ukončila, ještě stále jsou věci, které ji trápí.

Dnes má nového partnera, jsou šťastně sezdaní už několik let. Život si užívá plnými doušky, podnikání jí jede na výbornou, je inspirací pro mnohé ženy i muže ve svém okolí. Jak v osobním, tak profesním životě.

Jenže ona sama občas mívá pocit, že by se nejradši schovala do jeskyně a měla klid. Okolí jí nerozumí, občas se objeví hateři se štiplavými poznámkami. A tehdy se jí vybaví věta z dětství, kterou byla tak často peskována, a kterou slýchá ještě dnes. Ta výčitka: ,, Jsi moc!“

A je jedno, jestli je moc veselá, smutná, tichá,stydlivá nebo extrovertní. Tahle věta jí vždycky dostane do kolen…

 

Máš i Ty větu, myšlenku, poznámku, která Tě vyhodí z konceptu? Srazí Ti sebevědomí lusknutím prstu? V jedné chvíli ses cítila na vrcholu světa a najednou jsi v hluboké propasti pochybností a nejde Ti se z ní dostat ven

Tohle video je pro Tebe, pokud:

 – Máš ve svém životě problémy s manipulátory, a tak se cítíš odmítaná a nepřijímaná taková, jaká jsi…

 – Vlastně se ani nemáš moc ráda, protože máš pocit, že jsi jiná. Máš pocit, že jsi na ostatní moc (svou energií, názory, svým životním postojem, svým stylem)?

 – Tohle všechno vedlo k tomu, že si neumíš nastavit hranice? Radši se snažíš vyhovět, být vstřícná, souhlasit s názorem druhých, místo abys řekla naplno svůj názor?
 – Možná Ti dokonce ve filmech imponují mrchy,
protože jak se zdá, ony nemají problém naplno říct, co si myslí?

 – Přitahuješ si svým vyzařováním k sobě davy (a je jedno, jestli dav jsou 2 lidé, kteří jsou tebou nadšení, nebo obrovské publikum online či naživo), ale pak se toho lekneš? A nejradši by ses schovala?

   

Co kdybys mohla propustit ten program, že se neustále musíš ohlížet na to, co na Tebe říkají ostatní?
Představ si, jaké by to bylo, kdybys mohla zářit v životě i na sítích bez ohledu na reakce haterů. 


Přináším Ti EFT video, ve kterém spolu na tento program zaměříme.

Máš světu tolik co předat. Jaké by to bylo, kdyby ses už nenechala brzdit? Kdyby sis dovolila naplno zářit a svět obohatila svými dovednostmi, vyzařováním, nápady?

K EFT videu tudy:

Běžná cena: 459 Kč

Akční cena: 259 Kč

Akční cena EFT videa platí po omezenou dobu (pouze v rámci EFT výzvy)!